chat, chat siteleri
  ANASAYFA Sohbet Chat Sohbet Odaları
...
Sohbet

Eğlence siteleri Türkiye’de son zamanda sayıları hızla artan arkadaşlık ve eğlence siteleri üzerine kurulmuş online bir şekil de hizmet veren yazılı Java (text) dediğimiz sitelerin sayıları gün geçtikce artmaktadır. İnternet sanal ortamın da insanlarımızın günlük Real hayatları boyunca çalışmış oldukları iş stresi ortamından belli bir süre uzaklaşmak için kafa dağıtmak için online sörf yaptıkları sanal ortamda seviyeli ve eğlenceli yeni arkadaşlık siteleri aramaktadırlar. Tabi son zamanda yazılı arkadaşlık siteleri yerine genellikle görüntülü ve sesli web siteler olan rekabet gün geçtikce gözle görülür şekil de artmakdadır.
Sosyal eğlence ağ siteleri olan Facebook ve Twitter gibi sitelere alternatif bir şekil de hizmet veren sesli ve görüntülü videolu arkadaşlık siteleri son zaman da içerik ve konular bakımında daha çok yetişkinlere özel bir şekil de hizmet veren sitelerin sayıları gün geçtikce çopaldığı için kalite ve seviye derecesi de (-) negatif yönden ilerlemektedir. Hal böyle olunca seviyesiz insanların bilincsizce muhabbet etmeleri de çoğalmaktadır.
Biz Google arama motorunda hedef olarak kendimize ilke edindiğimiz ve bu yolda yürüdüğümüz hedef olarak benimsediğimiz insanlara nasıl faydalı bir şekil de en iyi derece de Chat alanında kullanıcılarımıza sağlıklı ve Güzel bir global eğlence odalarımızda Türkiye ve Avrupa’nın en iyi eğlence ve arkadaşlık sitesi üzerine kurulmuş, ve bu doğrultuda sizlere hizmet veren sohbet odaları sitemiz de sizlere günün 7/24 Saat’i online seviyeli ve ciddi bir şekil de sizlere hizmet vermenin keyfini yaşamaktayız.
Sitemiz üzerin de Türkiye ve Avrupa da yaşayan Gurbetci vatandaşlarımızın giriş yaptıkları arkadaşlık ve eğlence odalarımız üzerin de insanların bir birleri ile olan yakından iletişim ve güzel kalıcı Dostluk’ların kurulması ve bu doğrultuda ilk adımların atılması ve ileriye dönük güzel Aşk ve Sevgi’nin ve Mutluluğun oluşacağı bir site de sizlere her zaman öncü ve saygın bir ortam üzerin de sizlere her zaman chat odaları sitemiz de hizmet vermeye devam edecez.
Gelişen Teknoloji sayesin de son zaman da Android gibi Akıllı Cep Telefonları sayesin de insanlarım iletişim de kullandıkları Andro irc’ler ve buna bağlı gelişen Teknoloji sayesin de son zaman da insanların birbireri ile bağlantı ve iletişim de kullandıkları WhatsApp gini Google Play Store gibi online iletişim ve proğramlar sayesin de insanlar artık kolay bir şekil de hem İnternet sanal ortamın da ve Real yaşantıları boyunca insanlarla kolay ve güzel bir şekil de iletişim kurmaktadırlar. Yazılı sitelerin mazisine bakacak olursak Arsivler de 1990 yılları ve günümüz 2014 ve daha sonrası 2020 Yıllarına Kadar hala insanlarımızın Google arama motoruna sohbet ve Chat yazdıkları sürece bu sitelerin her geçen gün dahada kullanıcı kitlesinin artacağı yönden bizler de hem fikir sahipleriyiz.
İnsanların sosyal yaşantıları boyunca çalıştıkları iş ortamında olsa yada Real hayatları boyunca sürekli oldukları ortamdan biraz ayrılmak kafalarını dağıtmak yada yabancı bir eş, dosşt, sevgili arıyan insanların çeşitli İnternet üzerin de arkadaşlık siteleri armakatadırlar. Burada insan psikolosine bağlı fikir, düşünce Bilgi ve paylaşım adına güzel arkadaşlık ve seviyeli bir ortam da hizmet veren bu siteler günlük vazgecemediğimiz günümüzün hemen ortalama olarak 1-2 saatimizi verdiğimiz bu yazılı siteler bazen bizlerin Real yaşantımız boyunca etrafımızdaki insanlardan ve Dost akraba Arkadaşlarımızdan ihtiyacını duyduğumuz yardımlaşmanın olmadığı, ve insanların bazen çok acımasız ve nankör olduğu bu dünyada gercek dostluk ve insanlardan beklenilen ilgi ve alakayı bulamayan kişilerin bu tür siteler sayesin de kendilerine yenı ve kalıcı arkadaşlıklar kurmaları sayesin de kendi yaşantılarının değişmesi yönden bu siteler de kendilerine daha yakın arkadaş bulmaları ve bu sitelere giriş yapan kullanıcıların destekleri sayesin de günlük yaşantıların da Mutlu olan bir çok insanımıza rastlamam mümkündür. İnternet Chat sohbet2in yararları ve zararlarını soracak yada düşünecek olursanız, her şeyin yeri ve zamanı olarak seviyeli bir ölcüde kullanıldığı taktir de insanlara faydası daha çoktur. Yeterki siz ne yapmak istediğinizi bilin. Maksat bu sohbet odaları siteleri üzerine giriş yapan kişilerin sürekli b birleri ile daha yakından tanınmaları ve paylaşım yapmaları için maksat ”Kahve bahane sohbet şahane” olsun diye insanların girmiş olduğu bu sanal ortalamlarda sizler de kendinize yakın arkadaşlıklar bulabilirsiniz.
Sohbetodalari.ORG Sitemizin genel hedefi Türkiye’nin her yerin de giriş yapan kullanıcılarımızın aynı bölge aynı şehir yada diğer şehirler olan,İstanbul, Ankara, Mersin, Antalya, Adana, İzmir, Diyarbakır, Manisa, Bursa, Denizli, Hakkarı, Batman Avrupa da giriş yapan Almanya Gurbetci insanlarımızın ve Türkiye topraklarında yaşayan insanlarımızın 7’den 70’e herkezin giriş yaptığı en iyi arkadaşlı eğlence sohbet odalarımıza sizler de giriş yaparak kendinize yeni arkadaşlıklar bulabilirsiniz.
Sitemiz üzerin de sizlere vermiş olduğumuz bir kaç hizmetlerimizden söz edecek olursak.
Chat Odamız genel global sohbet kanalımızdır.
Oyun, Soru cevap kelime, kaos oyun botlarımızla günün 24 saati sizler de diğer insanlarla oyun soru cevap şeklin de oyun kanallarımızda oyun oynuyabilir, diğer yarışmacı insanlarla dolaya sıya bir mücadele için de yarışabilir. Her Ay 1.’nci gelen sohbet kullanıcımıza sitemiz içerisin de kanallarda operatör (@) op yetkisi verilerek ödülendirilir. Bu Ay’ın 1.’ncisi siz olabilirsiniz.
Hem Chat hem muhabbet hem oyun kanallarımızın yanında Radyo kanalımızda görevli Radyo sorumlu ve Dj Arkadaşlarımızın sizlere kesintisiz bir şekil de 7/24 online canlı performanslarla sizlere günün her saatin de birbirinden güzel Müzik parçalar, Türküler şeklin de Müzik keyfini yaşatmaktadırlar. Sizler de sevdiklerinizle eş, dost ve arkadaşlarınıza Dj arkadaşlarımızdan istek parcalar isteyip sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.
Sitemiz içerisin de belli bir noktada Kanal kurallarımıza riayet etmeniz ve bu kurallar dahilin de sohbet etmeniz sizlerin daha iyi bir ortamda huzurlu bir şekil de yeni arkadaşlıklar kurmanız açısından belli başlı kurallarımıza herkezin uyması zorunludur. Bu kurallarımız aşağıdaki şekil de sizlerle paylaşılmıştır.
Sohbetodalari.ORG Kanal Kurallarımız
1- Sitemiz içerisinde asla küfür, argo, kötü söz konuşmak ve söylemek kesinlikle yasaktır.
2- Site içerisin de Reklam, Telefon Numarası başkalarına ait özel bilgileri Ad soyad ev adres ve Telefon bilgilerini dağıtmak yasaktır.
3- Skype ve Facebook gibi adresleri Kanal genelinde dağıtmak yasaktır.
4- Flood, saldırı gibi eylemler de bulunmak kesinlikle yasaktır.
5- Sitemiz içerisin de siyaset yapmak din, dil ırk, mezhep ayrımı yapmak kesinlikle yasaktır.
Yukarıdaki kurallarımıza herkezin uyulması zorunludur. Bu kurallar sizlerin kaliteli ve güzel bir ortamda ailenizle tanıdıklarınızla seviyeli bir şekil de Düzgün sohbet etmeniz için konulmuştur. Türkiye’nin en iyi arkadaşlık ve sohbet platformu üzerin de sizler de şimdiden yerinizi ayırmadıysanız, hemen ayırmanızı öneririz. Sizleri de kaliteli ve ciddi global eğlence ve arkadaşlık sitemize bekliyoruz.
Sitemiz içerisin de sizlerle paylaşmış olduğumuz bu tanıtım makalemiz tamamen sitemize özgün bir şekil de hazırlanmış ve sizlerin destekleri ve Google emmi sayesin de umarım bizlere faydası olacaktır. Herkeye hoş ve kaliteli Güzel sohbet’ler diliyoruz.
Sohbetodalari.ORG

Bir önceki yazımız olan Almanya Bayan Siteleri başlıklı makalemizde almanya bayan siteleri ve almanya kız siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BİLGİLER
tarafından 22 Ağustos 2014 - 20:14 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ